White Shark 225

La Rochelle Bateau à moteur 2001
19 900 € TTC — occasion
Kontaktirajte prodavatelja

Opis

Polovni motorni brod White Shark 225 2001 za prodaju u La Rochelle (Charente-Maritime) kod Nautique Services, ovlaštenog Suzuki i Honda Marine zastupnika, u proviziji.

Motorizacija Yamaha 150 ks. Cijena: 19.900 € s PDV-om.

White Shark 225 - Motor Yamaha 150 KS - Polovni brod

Razgledajte u proviziji kod vašeg zastupnika Nautique Services u La Rochelle, White Shark 225 opremljen Yamaha 150ks iz 2001. godine. Estetski i kozmetički radovi potrebni.

Idealno za ribolov i šetnje.

Ukratko

  • Stanje: Polovno – provizija
  • Tip: Motorni brod
  • Marka i model: White Shark 225
  • Godina: 2001
  • Duljina: 6,94 m
  • Širina: 2,40 m
  • Motorizacija: Yamaha 150 ks
  • Kapacitet: 7 osoba
  • Rezervoar goriva: 290 L
  • Prikolica: Nije uključena
  • Lokacija: La Rochelle – luka des Minimes (17)
  • Cijena: 19.900 € s PDV-om

Brod i oprema

  • White Shark 225 proizveden 2001
  • Sjedalica sa suncobranom sprijeda (dobro stanje)
  • 2 nosača za štapove
  • Mnogi spremnici
  • Nova baterija 110A 2026

Elektronika

  • Magnetni kompasa
  • Garmin GPS Fishfinder Echomap 92SV s sondom na stražnjem stolu

Motor

  • Yamaha 150 ks motor, glavna njega izvedena od strane Yamaha zastupnika
  • Jastučić za gorivo
  • Brojač trim-a
  • Hidraulično upravljanje
  • Novi separatori za benzin

Prednosti Nautique Services

  • Ovlašteni zastupnik Suzuki i Honda Marine, ovlašteni servis u La Rochelle
  • Računalna dijagnostika motora dostupna
  • Priprema i puštanje u pogon od strane našeg servisa
  • Uvod u uporabu po isporuci
  • Rješenja financiranja
  • Moguća dostava bilo gdje u Francuskoj i Europi

Često postavljana pitanja

Gdje pogledati ovaj White Shark 225?
Na našem prodajnom prostoru u luci des Minimes u La Rochelleu (Charente-Maritime): ponedjeljkom od 14 do 18 sati, a utorkom do subote od 9 do 12 i od 14 do 18 sati. Posjet uz najavu na 05 46 44 73 13.

Koja je motorizacija ovog White Shark 225?
Opremljen je Yamaha 150 ks motorom.

Je li dostupan neki oblik financiranja?
Da, Nautique Services nudi rješenja financiranja prilagođena vašem projektu.

Kontakt

Nautique Services – luka des Minimes, La Rochelle (17). Tel. 05 46 44 73 13. Ovlašteni zastupnik 3D Tender, Brig, Tarpon, Gala, Navisoul, Zeppelin, Idea Marine i BMA, te Suzuki i Honda motora.

Oprema

Kupanje / Sunčanje / Ribolov / Ronjenje

  • prednji sunčalište

Električno / Elektroničko

  • kompas
  • hidraulični upravljač
  • GPS
  • Sondiranje

Karakteristike

Država prilika
Vrsta motorna jahta
Godina 2001
Dužina 6.94 m
Širina 2.4 m
Gazna plovila 0.4 m
Putnik 7 osoba

Podaci o motoru

Broj 1
Marka Yamaha
Snaga 150 cv
Energija Benzin
Tip motora vanjski motor
Opis Yamahin motor 150ks glavni servis izvršen od strane Yamaha ovlaštenog servisera; pokazivač goriva; pokazivač trimanja; hidraulično upravljanje; nova filter za gorivo; Garmin GPS echomap 92SV s sondom na stražnjoj ploči; nova baterija 110A 2026

Prednosti

Entretien suivi par un professionnel

Moteur Yamaha 150cv entretien majeur réalisé par concessionnaire Yamaha

Concessionnaire officiel Suzuki et Honda

Préparation, mise en service, prise en main et entretien assurés par notre atelier agréé à La Rochelle.

Kontaktirajte nas

Garańirana brza odgovora
Brodski plovili of Nautique services
Telefon

Slične oglase

Trenutno nemamo oglasa koje bismo vam mogli ponuditi.